Czas realizacji zamówienia

Realizacja Zamówienia

Zaraz po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i linkiem do kliknięcia. Po potwierdzeniu zamówienia, natychmiast rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz regularnie informowany o postępach.

Termin Dostarczenia Paczki = Termin Wysyłki + Czas Dostawy

Termin wysyłki zależy od dostępności produktów oraz wybranej metody płatności, natomiast czas dostawy zależy od wybranej formy dostawy.

Dostępność Produktów

Przy każdym produkcie podajemy czas, w jakim może on zostać wysłany – od 24 godzin do kilku, a czasem nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta na stronie odzwierciedlała rzeczywiste stany magazynowe, jednak czasem rzeczywisty czas dostawy może się wydłużyć – w takim przypadku poinformujemy Cię niezwłocznie.

Jeśli zamawiasz kilka produktów, czas wysyłki całego zamówienia dopasowujemy do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Możemy zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Formy Płatności

  • Płatność elektroniczna: Najszybszy i najwygodniejszy sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto są przeważnie księgowane natychmiast.
  • Płatność przelewem: Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty, co zwykle trwa do dwóch dni roboczych, w zależności od banku.
  • Płatność przy odbiorze: Najszybsza forma płatności umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia, jednak obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.